Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 15. decembra, je bila športna dvorana na Mostu na Soči prizorišče medobčinskega prvenstva v odbojki za starejše učence. Turnirja so se udeležile ekipe posoških osnovnih šol iz Bovca, Kobarida, Tolmina in Mosta na Soči. Vseh šest tekem je potekalo v športnem duhu ob navijanju mostarskih šolarjev. Za sojenje je poskrbela odbojkarska sodnica Jana Piculin, zapisnik in semafor sta vodila Žan Podgornik in Brin Krivec.

Ekipa Mosta na Soči je osvojila 1. mesto, prepričljivo osvojila vse dvoboje brez izgubljenega niza ter se uvrstila na področno tekmovanje, ki bo potekalo v januarju v Kanalu. Za barve Mosta na Soči so se borili: Blaž Pavšič, Samo Lapanja, Luka Milanič Mirt, Jakob Feltrin, Maks Kokošin, Savin Bratuž Močnik, Anej Čušin, Jaka Taljat, Aleks Makuc, Nik Tušar in Dejan Ibraimović.

Fotoutrinki s tekmovanja.

Luka Mrakič, vodja ekipe

Dostopnost