Skoči na glavno vsebino

Čeprav smo že krepko zakorakali v novo leto, še nekaj o decembrskih doživetjih na PŠ Šentviška Gora.
V zadnjem tednu pred počitnicami so učenci uživali v skupnem ogledu filma. Izbrali so Vesele nogice 2. V četrtek so se nasmejali ob predstavi Čisto (ne ) navadno darilo in se razveselili obiska dedka Mraza ter uporabnega darila, ki jim ga je prinesel. Predzadnji šolski dan so skupaj s Sandro in Alešem s Komunale posadili pri okrasnih grmovnicah  ob igrišču še čebulice tulipanov in narcis, da se bodo spomladi lahko veselili živobarvnih cvetov.

V petek se niso poslovili z nasvidenje po počitnicah, saj jih je čakal še skupni nastop na srečanju Planotarjev, 26.12.  Nastop so kljub težavam zaradi več odsotnosti učencev na vajah, pogumno izpeljali. Ob pesmi so naredili snežaka, zapeli še dve praznični in voščili obiskovalcem. Plesalke pa so nastop zaključile z živahno in že nekoliko akrobatsko plesno točko.

Na 1. šolski dan  v novem letu so preizkusili srečo še na tradicionalni šolski tomboli. Bilo je zelo napeto.
Prijetnih doživetij ni manjkalo, a žal ne za vse, saj je bilo v teh dneh kar veliko učencev bolnih.
Zato vsem želimo v novem letu na prvem mestu zdravja.

objavila, Erika Laharnar

     

     

     

 

Dostopnost