Skoči na glavno vsebino

Ker je bil letos 8.februar ravno med zimskimi počitnicami, smo slovenski kulturni praznik na PŠ Šentviška Gora počastili šele v torek po počitnicah. Čeprav je bila prireditev le interna, so se zanjo učenci zelo potrudili. Že himno so zapeli zelo občuteno in  spoštljivo.

V nadaljevanju programa so se nekateri predstavili z recitacijami slovenskih avtorjev. Učenke, ki obiskujejo glasbeno šolo, so program popestrile z igranjem na instrumente.

Učenci 1. in 2.r so program obogatili z zanimivimi izštevankami, ki si jih ob različnih priložnostih kar sami izmislijo.
Vsi skupaj so zaplesali še nekaj otroških ljudskih plesov in za konec na ples povabili še otroke iz vrtca – nekateri kar svoje mlajše bratce in sestrice.
Z dvema recitacijama so se predstavili tudi otroci iz starejše vrtčevske skupine Kužki. Omeniti in pohvaliti pa moramo tudi najmlajše obiskovalce prireditve- otroke iz skupine Mucki, ki so prireditev zelo pozorno spremljali.

Za PŠ Šent. Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek

     

    

     

     

Dostopnost