V tednu od 11. do 14. 4. bo na naši šoli potekala ZBIRALNA  AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA.

Zabojnik bo nameščen pred šolo. Zbira se le časopise, revije, reklame, pisarniški papir in zvezke. Prosimo, da v zabojnik NE odlagate kartona.

Denar, zbran s to akcijo, bo namenjen različnim dejavnostim šolskega sklada za potrebe učencev šole in vrtca.

Odvoz bo potekal tudi izpred podružničnih šol po naslednjem urniku (papir se na podružničnih šolah zbira le do navedenega datuma):

PŠ Dolenja Trebuša: odvoz v sredo, 12. 4. 2023
PŠ Podmelec: odvoz v četrtek, 13. 4. 2023
PŠ Šentviška Gora: odvoz v petek, 14. 4. 2023

Vabimo vse, učence, starše, zaposlene v šoli, prijatelje in sosede, da ob pomladanskem čiščenju domov, pisarn ter delavnic star papir prinesete nam in s tem poskrbite za okolje ter pomagate nam pri zbiranju dodatnih sredstev za učence.

Zapisala Tajda Vidič