Skoči na glavno vsebino

V marcu in začetku aprila je bilo več posebnih dni, zato so  učenci na PŠ Šentviška Gora veliko ustvarjali.

Najprej so izdelovali voščilnice, s katerimi so razveselili ob 8. marcu mame, babice in najstarejše krajanke. Ob materinskem dnevu so obdarili kar mamo in tata skupaj. Izdelali so jima ptička iz blaga, ki sta ga potem obesila na kakšno prav posebno mesto.

Pomlad jim je ob svojem prihodu namignila, kako lahko iz ostankov barvnega papirja izdelajo preproste rožice za  okrasitev oken. Dekoracije so bile kar kmalu narejene. Dodali so še mucke, ki kukajo  čez ograjo.

V tednu pred velikonočnimi prazniki pa so nastajali še različni izdelki s piščančki in zajčki. Za nagrado jim je zajček skril zaklad. Za pomoč pri načrtu poti do njega pa je  prosil kar tretješolce.

Za PŠ Šent. Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar

     

     

     

Dostopnost