Skoči na glavno vsebino

Od meseca novembra dalje so na različnih ravneh potekala tekmovanja iz slovenščine za Cankarjevo priznanje.

  1. 11. 2022 je potekalo šolsko tekmovanje za 8. in 9. razred. Bronasto priznanje so osvojili Luka Manfreda iz 8. b, Ursula Gruden in Ema Laharnar iz 9. a ter Ema Baša in Zala Kogoj iz 9. b. Na področno tekmovanje sta se uvrstila Luka Manfreda in Ursula Gruden, slednja je osvojila srebrno Cankarjevo priznanje.

Šolsko tekmovanje za učence do 7. razreda je potekalo 4. 4. 2023. V kategoriji 2. in 3. razreda so priznanje osvojili vsi sodelujoči učenci. V 4. razredu so se bronastega priznanja razveselili Ajka Loncner in Lia Baloh iz 4. a ter Ita Testen iz 4. e.

Bronasto priznanje je osvojila tudi učenka 5. b Lara Križnič. 

V kategoriji 6. in 7. razreda so bronasto priznanje osvojili Matic Fortunat iz 6. b in Anton Baša iz 7. a.

Čestitke vsem dobitnikom priznanj.

Zapisala Tina Stare

 

 

 

Dostopnost