Skoči na glavno vsebino

V četrtek dopoldne smo se tekmovalci, navijači, mentorica in spremljevalke z avtobusom odpravili na snemanje oddaje Male sive celice v Ljubljano. Ko smo prispeli na RTV Slovenija, smo navijači in učiteljice počakali v garderobi, tekmovalci Matic, Neža in Jaka pa so šli v masko, se preoblekli v rumene majice oddaje ter se opremili z mikrofoni. Kmalu smo se vsi skupaj zbrali v studiu in po vaji za tekmovalce se je snemanje začelo. Nasprotniki so bili učenci z OŠ Mirana Jarca iz Črnomlja. Naši tekmovalci so pokazali obilo znanja in spretnosti, navijači obeh ekip pa so poskrbeli za odlično vzdušje v studiu. Dvoboj je bil napet do zadnjega vprašanja, na koncu se je tehtnica prevesila na stran nasprotne ekipe.

Kako so se borili, si lahko ogledate 21. 10. 2023 na 1. programu RTV Slovenija.

Kelli Kogoj, mentorica MSC

Dostopnost