Skoči na glavno vsebino

Na PŠ Podmelec se je december začel s tehniškim dnem (izdelavo voščilnic, okraskov in okenske dekoracije, novoletno krasitvijo šolskih prostorov), nadaljeval pa z Miklavževanjem. V sredini meseca so si učenci in njihovi starši ogledali gledališko igrico Miškinega gledališča v Domu puntarjev na Kneži. Del predstave je finančno podprl Vrtec Most na Soči (obenem koordinator), zahvaljujemo pa se tudi našim zvestim donatorjem za izdaten prispevek  (Knešca d.o.o., Varspoj, KS Kneža).

Istega dne so otroci “spravili v promet” tudi voščilnice lastne izdelave, že prihodnje jutro pa jih je na šoli obiskal skrivnostni mož in jim pod smrečico pustil igralno – sladko presenečenje. Ker se bo decembrska zabava nadaljevala, se v kratkem oglasimo v 2. delu tega veselega meseca. Naj bo veselo tudi pri vas!

za podmelške učenke in učence, Andrejka

 

        

 

 

 

Dostopnost