Skoči na glavno vsebino

Tako kot vsako leto, 26.12.,so tudi letos učenci PŠ Šentviška Gora s krajšim programom sodelovali na tradicionalnem srečanju Planotarjev na Šent. Gori. Povedali so nekaj misli za praznične dni, ki so jih izbrali iz pesmi Zvezdane Majhen. Ker je program srečanja večinoma humorno zasnovan, so tudi učenci povedali nekaj šal iz šolskih klopi. Zaključili pa so s poskočno pesmijo Veselo na sani in mislijo – željo:

Naj novo leto
vse dni opazno
seje veselje in obrodi,
kar si kdo v srcu
iskreno želi.

Ker je po srečanju vedno tudi tombola, a se vsi ne morejo veseliti dobitkov, vsako leto tudi na šoli priredimo ponovoletno tombolo s simboličnimi nagradami. Tudi letos jo je vodil zajec Šviga in poskrbel za dvig napetosti. Največ sreče so imeli tokrat prvošolci. Prav vsi pa so uživali in na koncu dobili tolažilne nagrade.

Da bi le vsi imeli v novem letu življenjske kartice s samimi srečnimi številkami.

Za PŠ Šent. Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar

     

     

     

Dostopnost