Skoči na glavno vsebino

V torek, 16. januarja, se je šolska odbojkarska ekipa udeležila področnega prvenstva v Kanalu za starejše učence. Devetošolci so se dobro pripravili na tekmovanje, vložili v treninge in pripravo veliko truda. Pri tem sta se še posebej izkazala mlada odbojkarja OK Salonit Anhovo, ki sta znala navdušiti in prenesti kar nekaj  znanja na svoje sošolce.

Mostarji so se pogumno pomerili z ekipami iz Deskel, Tolmina in Kanala. Na dveh igriščih so vse ekipe pokazale veliko mero odbojkarskega znanja in borbenosti, tekme so bile izenačene in atraktivne. Naša ekipa je na turnirju dosegla odlično tretje mesto.

V ekipi so sodelovali: Nejc Mavri,  Aleks Makuc, Niko Šuligoj, Matija Leban, Taj Kofol, Dejan Ibraimović, Gal Cugelj in Jaša Malnič.

Luka Mrakič, vodja ekipe

Dostopnost