Skoči na glavno vsebino

V sredo, 28. marca, so varovanci Varstveno delovnega centra Tolmin s svojim obiskom in gledališko predstavo razveselili tudi otroke ter zaposlene v vrtcu in šoli v Dolenji Trebuši.  Skupaj z Magdalenco smo se podali na pot po Sloveniji. In to s prav posebno nalogo – da ji najdemo fanta. Pot je bila polna smeha, petja, glasbe in zanimivih dogodivščin. Seveda se je tudi srečno končala. Magdalenca si je našla fanta, ravno takšnega, kot si je želela. Prepotovala je celo Slovenijo, na koncu pa ugotovila, da ga je imela ves čas  “pred nosom”.
Veseli srečnega konca smo se še malo podružili, nato pa se poslovili v upanju, da nas bodo še kdaj obiskali.

Vsem nastopajočim in mentoricama se še enkrat iz srca zahvaljujemo za njihov obisk in popestritev sredinega dopoldneva.

Vas pa vabim, da pokukate v galerijo.

Zapisala Nives Gruden

Dostopnost