Skoči na glavno vsebino

Na svetovni dan voda, petek 22. marca, so učenci PŠ Podmelec pripravili likovno tematsko razstavo, na katero so povabili svoje starše. Ustvarjanju so namenili štiri ure likovne umetnosti, da pa bi bilo delo čim bolj zanimivo in pestro, so svoje zamisli v dvojicah (mlajši in starejši učenec) najprej predstavili v obliki načrta ter se šele nato lotili izvedbe. Svoje vtise o pomenu vode in o delavnicah so strnili s temi besedami:

Super je bilo, ker smo dobili nagrade. (Jasna)

Uporabljali smo tudi naravni material. (Nia)

Delali smo po svojih zamislih. (Ivo, Žiga)

Zabavno je bilo, ker smo sodelovali med sabo. (Žan)

Zabaval sem se, ko sem izdeloval možičke iz zobotrebcev. (Nejc)

Lahko smo izpeljali svoje ideje od začetka do konca. (Neja)

za PŠ Podmelec, Vida in Andrejka

          

        

     

            

Dostopnost