Skoči na glavno vsebino

Kot vsako leto smo na PŠ Šent. Gora za praznične priložnosti veliko ustvarjali.

Mamam so učenci ob 8. marcu okrasili torbice, v katere bodo lahko shranile različne drobnarije. Babicam in najstarejšim  ženam v vseh treh KS pa so namenili voščilo z metuljčkom. Ob materinskem dnevu  so se spomnili mam in očkov. Obema so z izdelkom in besedami povedali, da sta najboljša. S servietno  tehniko in prijazno mislijo   so okrasili še male krožnike.

Šolska okna so dobila veselo pomladno podobo. Pomlad je to opazila in učence  obdarila z zanimivimi pomladnimi nalogami- križankami, ugankami, rebusi, sestavljankami, pobarvankami… Seveda jim je napisala, naj gredo čim več v naravo.

V tednu pred veliko nočjo pa so nastale še kosmate ovčke.

Otroci radi ustvarjajo iz različnih materialov. Pri ustvarjanju večkrat sodelujejo v parih ali manjših skupinah mlajši in starejši učenci. Zato jih je nagradil tudi velikonočni zajček, ki jih je povabil na lov za čokoladnimi jajčki.

Za PŠ Šent. Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar

     

     

     

Dostopnost