Skoči na glavno vsebino

Učiteljica: “Ko narediš vse, kar si načrtoval, ostane čas za …?”

Učenci: “Zabavo!”

Tako smo v 1. razredu preživeli nadvse prijetna zadnja dva dneva. Brez zvezkov in učenja.

Učenka Tara nas je povabila v gostilno svojih staršev, kjer so nas prijazno postregli z okusnim sladoledom. Nato smo sprejeli še Tilnovo vabilo in šli na pohod do Modrejc, kjer smo se odžejali in veselo poigrali.

                                             

Zadnji dan smo se ‘naploskali’ ob podelitvi priznanj in spričeval (glej VIDEO). Šli smo k sotočju Idrijce in Soče ter se tam posladkali s sladoledom. Sklenili smo krog ter levemu sosedu povedali, kaj nam je pri njem všeč. Obljubili smo si, da se bomo trudili gojiti dobra prijateljstva. Zagotovo pa bomo preživeli pestre počitnice. 1. septembra se spet vidimo!

Zapisala: Urška Hrast

Dostopnost