Skoči na glavno vsebino

Noč med 9. in 10. oktobrom ni bila čisto običajna. Osmošolci smo jo skupaj z učitelji 3xM (Mateja, Mirko in Marjan) preživeli na PŠ Šentviška Gora. Gorjani so nam prijazno posodili svoje šolske prostore in kuharico Jano, ki je skrbela z naše lačne želodčke.

Za vse to se jim iz srca zahvaljujemo.

Druženje je bilo namenjeno izgradnji dobrih medsebojnih odnosov, premagovanju predsodkov in strahov ter vsesplošnemu izboljšanju medrazredne klime. Naše cilje smo v celoti dosegli z različnimi dejavnostmi in predvsem z neprespano nočjo, polno različnih dogodivščin.

Sobotno dopoldne pa je bilo delovno. Izdelali smo si lesene obeske, ki nam bodo še “oprejemljiv” spomin na  naše druženje.

Ja, na tak način sploh ni težko biti v šoli, smo se strinjali vsi.

Osmošolci in 3xM

8ABGora_1 8ABGora_2 8ABGora_3

Dostopnost