Skoči na glavno vsebino

Za večjo varnost otrok

Površina med obema šolama je namenjena učencem in pešcem, zato je popolnoma zaprta za motorna vozila. Med 6. in 8. uro zjutraj velja popolna zapora za motorni promet mimo športnega igrišča in cerkve (izjema so imetniki dovolilnic). V ostalem času, v starem delu naselja poteka promet enosmerno okoli cerkve (v urni smeri).

Kako naj moj otrok  pride v šolo?

  1. Otrok lahko pride v šolo peš, sam, v družbi prijateljev ali z vami.
  2. Če je vaša pot v šolo predraga, lahko otrok uporabi šolski prevoz. Z avtobusne postaje lahko otroci  sami ali v spremstvu staršev pridejo do šole po označeni varni šolski poti. Zjutraj in po pouku jih na poti v šolo/iz šole  pospremi tudi učiteljica.
  3. Če boste otroka vseeno v šolo pripeljali z avtomobilom, ga lahko odložite na območju Poljubi in odpelji (K+R) na avtobusni postaji in potem sam nadaljuje pot do šole.
  4. Če je vaš otrok premajhen za samostojno pot v šolo, lahko kratkotrajno parkirate na parkirišču P1, P2 ali P3 ter ga pospremite do šole.

 

Dostopnost