Urnik prevozov

URNIK ŠOLSKIH PREVOZOV 2016/2017

 

PRIHODI V ŠOLO

 

Relacija: Ponikve–Pečine–Šentviška Gora–Most na Soči (1–9. Razred)

KRAJ ODHODA URA
Ponikve 6.40
Pečine 6.46
Šentviška Gora 6.59
Prapetno Brdo (smer Most na Soči) 7.04
Roče 7.14
Most na Soči železniška postaja 7.29
Prihod na Most na Soči 7.31

Vozi AVRIGO d.o.o.

 

 

Relacija: Stopnik–Most na Soči (1.–4. razred do Trebuše, 5.-9. razred do Mosta na Soči)

KRAJ ODHODA URA
Stopnik 7.07
Krepaka 7.10
Dolenja Trebuša Plaščak 7:12
Dolenja Trebuša vas 7:16
Dolenja Trebuša 7.17
Slap ob Idrijci 7.24
Idrija pri Bači 7.22
Bača pri Modreju 7.28
Most na Soči železniška postaja 7.31
Prihod na Most na Soči 7.33

Vozi AVRIGO d.o.o.

 

 

Relacija: Kanalski Lom–Most na Soči (1.–9. razred)

 KRAJ ODHODA URA
Kanalski Lom 6.50
Tolminski Lom 6.53
Drobočnik 7.00
Prihod na Most na Soči 7.05

Vozi B-turs (Josip Brezavšček)

 

 

Relacija: Modrejce–Most na Soči (1.–9. razred)

 KRAJ ODHODA URA
Modrejce 7.03
Prihod na Most na Soči 7.08

Vozi Saša Roner s.p.

 

 

Relacija: Temljine (Slatne)–Kneža–Podmelec (1.–9. razred) – kombi 8 sedežni

KRAJ ODHODA URA
Temljine 7.00
Kneža (učenci iz Temljin za Most prestopijo na avtobus, medtem ko učenci iz Grahovega za Podmelec vstopijo iz avtobusa na kombi) 7.09
Podmelec 7.12

Vozi Peternelj Franc

 

 

 

Relacija: Grahovo ob Bači – Most na Soči – avtobus

 KRAJ ODHODA URA
Grahovo ob Bači 7.00
Brdo ob Bači 7.03
Temljine 7.06
Kneža (učenci iz Temljin za Most prestopijo iz kombija na avtobus, medtem ko učenci iz Grahovega za Podmelec izstopijo iz avtobusa na kombi) 7.09
Klavže 7.12
Pri Bizajlu 7.17
Bača pri Modreju 7.19
Prihod na Most na Soči 7.24

Vozi B-turs (Josip Brezavšček)

 

 

Relacija: Gorenja Trebuša – Dolenja Trebuša (1.–4. razred)

KRAJ ODHODA URA
Gorenja Trebuša 7.00
Prihod v Dolenjo Trebušo 7.20

Vozi Bratuž Irma

 

 

ODHODI DOMOV

 

Relacija: Most na Soči – Stopnik (5.–9. razred, v Dolenji Trebuši pobere učence)

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 13.10
Postaja 13.12
Bača pri Modreju 13.15
Idrija pri Bači 13.17
Slap ob Idrijci 13.20
Slap ob Idrijci PTT 13.21
Dolenja Trebuša 13.26
Dolenja Trebuša vas 13.27*
Dolenja Trebuša Plaščak 13.31*
Krepaka 13:33*
Stopnik Log 13:34*
Stopnik 13.37*

Vozi AVRIGO d.o.o.

*……..Od Dolenje Trebuše vas do Stopnika vozi Bratuž Irma

 

Relacija: Most na Soči – Šentviška Gora – Ponikve – ne gre na železniško postajo (5.–9. razred, na Šentviški Gori vrtec in učenci 1.–4. razreda)

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 13.25
Roče 13.42
Prapetno Brdo 13.52
Šentviška Gora 13.56
Pečine 14.09
Ponikve 14.15

Vozi AVRIGO d.o.o.

 

 

Relacija: Most na Soči – Kanalski Lom (1.–9. razred)

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 13.10
Tolminski Lom 13.22
Kanalski Lom 13.25

Vozi B-turs (Josip Brezavšček)

 

Relacija: Most na Soči–Kneža–Temljine (Slatne) – Grahovo ob Bači (5.–9. razred)

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 13.24
Most na Soči (ŽP) 13.26
Bača pri Modreju 13.29
Klavže 13.36
Kneža 13.39
Temljine (Slatne) 13.42
Grahovo ob Bači 13.48

Vozi AVRIGO d.o.o.

 

 

Relacija: Most na Soči – Dolenja Trebuša (1.–9. razred)

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 13.10
Dolenja Trebuša 13.35

Vozi Bratuž Irma

 

 

 

Za učence IZBIRNIH PREDMETOV so ob 14.25 organizirani dodatni prevozi

 

KRAJ ODHODA URA
Most na Soči 14.25
Kneža 14.35
Slatne 14.40
Logaršče 14.55
Ponikve 15.00
Pečine 15.08
Šentviška Gora 15.23
Roče 15.35

Vozi B-turs (Josip Brezavšček)