Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti 2018/19

Na šoli bomo tudi v šolskem letu 2018/19 organizirali večje število interesnih dejavnosti.

Z organiziranjem interesnih dejavnosti želimo učencem ponuditi čim širše možnosti, da si najdejo ustrezno dejavnost, ki jo bodo razvili na osnovi lastnih sposobnosti in želja.

Posamezne interesne dejavnosti bodo vodili učitelji naše šole in zunanji sodelavci.

Interesne dejavnosti bodo začele delovati v mesecu septembru in se končale v mesecu juniju.

Izkušnje nam kažejo, da učenci izberejo preveč dejavnosti in so zato pogosto preutrujeni. Starše zato prosimo, da svetujete učencem pri izbiri dejavnosti.

Za vsa dogajanja v okviru interesnih dejavnosti je odgovorna šola, zato vas prosimo, da spremljate izvedbo, ne bo pa odveč, če boste kdaj kakšno dejavnost tudi pohvalili.

Uspešno in zadovoljno šolsko leto želimo.

Več o posamezni interesni dejavnosti, v katere se lahko vključijo učenci naše šole, lahko preberete v predstavitveni brošuri.

Urnik interesnih dejavnosti na centralni šoli v šolskem letu 2018/19

  interesna dejavnost mentor termin (dan, ura)
1. Angleška bralna značka Valentina Dobravec Junc in Metka Kavčič Feltrin po dogovoru
2. Italijanska bralna značka Valentina Dobravec Junc po dogovoru
3. Kuharski krožek Agnes Kozorog ponedeljek, 7. in 8. šolsko uro
4. Krožek prostovoljstva Mateja Maretič po dogovoru
5. Umetniški krožek Jasmina Luketa petek, 6. šolska ura /po dogovoru
6. Nogomet Luka Mrakič sreda, 7. šolska ura
7. Bralna značka 6. – 8. razred Marta Medvešček ponedeljek, 7. šolska ura
8. Bralna značka 7. – 9. razred Jasmina Luketa po dogovoru
9. Gibalnice Anja Kragelj in Maja Obid četrtek, 7. šolska ura
10. Planinček potepinček Anja Kragelj in Jožica Kovačič po dogovoru
11. Šahovski krožek Marjan Rodman četrtek, 6. šolska ura
12. Bralna značka – 1.A Neva Dobravec torek, 5. šolsko uro
13. Bralna značka – 2.A Helena Bizalj torek, 5. šolsko uro
14. Bralna značka – 3.A Vida Vidič ponedeljek, 6. šolsko uro
15. Bralna značka – 4.A Mojca Florjančič torek, 6. šolska ura
16. Bralna značka – 5.A Aleksandra Lisjak torek, 6. šolsko uro
17. Bralna značka – 5.B Tina Kavčič sreda, 6. šolsko uro
18. Eko krožek Mojca Florjančič po dogovoru
19. Otroški pevski zbor – 1.r Erika Bizjak petek, 5. šolska ura
20. Otroški pevski zbor – 2.r Erika Bizjak ponedeljek, 12:45-13:30
21. Otroški pevski zbor – (3 – 5r.) Erika Bizjak torek in sreda, 6.šol. uro
22. Mladinski pevski zbor – (6. – 9.r) Erika Bizjak torek, 7. šolsko uro