Vizitka in stiki

Vizitka šole

Osnovna šola Dušana Muniha Most na Soči
Most na Soči 18 a, 5216 Most na Soči

telefon: +386 5 3841 560
fax: +386 5 3841 570
e-pošta: info(na)os-mostnasoci.si, star naslov: projekt3.osngdm(na)guest.arnes.si
Podračun: 01328-6030683725
Matična št.: 5089506000
Davčna št.: SI59594063

Podružnična šola Dolenja Trebuša
Dolenja Trebuša 68, 5283 Slap ob Idrijci, Slovenija
telefon: +386 5 3841 580
e-pošta: PS.dolenja-trebusa(na)guest.arnes.si

Podružnična šola Podmelec
Kneža 1, 5216 Most na Soči, Slovenija
telefon: +386 5 3841 579
e-pošta: PS.podmelec(na)guest.arnes.si

Podružnična šola Šentviška Gora
Šentviška Gora 31, 5283 Slap ob Idrijci, Slovenija
telefon: +386 5 3841 576
e-pošta: PS.sentviska-gora(na)guest.arnes.si

Drugi stiki z nami

Tajništvo: +386 5 3841 560, fax: +386 5 3841 570
Darja Mrak; e-pošta: darja.mrak(na)guest.arnes.si

Odjava šolske prehrane:

  • preko elektronske tajnice, številka telefona je 05/38 41 584
  • preko elektronske pošte, e-mail naslov je: odjava.prijava-obrokov(na)guest.arnes.si

Prosimo starše, da v primeru odsotnosti otroka odjavljajo malice in kosilo.

Računovodstvo: +386 5 3841 561
Tanja Cvijanović; e-pošta: tanja.cvijanovic(na)guest.arnes.si

Maja Sirk; e-pošta: maja.sirk(na)guest.arnes.si

Ravnatelj šole: +386 5 3841 562;

Ciril Makovec; e-pošta: ciril.makovec(na)guest.arnes.si

Pomočnica ravnatelja: +386 5 3841 564

Romana Svetičič; e-pošta: romana.sveticic(na)guest.arnes.si telefon: 031 645 884

Računalnikar: +386 5 3841 563
Marjan Rodman; e-pošta: marjan.rodman(na)guest.arnes.si

Knjižničarka: +386 5 3841 574
Martina Kozorog Kenda; e-pošta: martina.kozorog-kenda(na)guest.arnes.si

Pedagoginja: +386 5 3841 565
Jožica Kovačič; e-pošta: jozica.kovacic1(na)guest.arnes.si

Socialna in specialna pedagoginja: +386 5 3841 566
Maja Obid; maja.obid(na)gmail.com
Anja Kragelj; anja.kragelj(na)guest.arnes.si

Logopedinja:
Mojca Štucin; e-pošta: mojca.stucin(na)guest.arnes.si

Predsednik sveta staršev:
Vlado Trost

Predsednik sveta zavoda:
Agnes Kozorog

* V elektronske naslove smo zaradi naraščajoče vsiljene pošte (spam) vse znake »@« opremili z nadomestnim zapisom »(na)« in jih je potrebno pri stikih z nami upoštevati. Prosimo za razumevanje.

Elektronski naslovi učiteljev