Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 26. 11. 2015 smo bili s strani Avriga, ki je pogodbeni prevoznik Občine Tolmin za šolske prevoze v šolskem letu 2015/16 obveščeni, da se bodo s 1. 12. 2015 spremenili nekateri jutranji prevozi v šolo in sicer:

Prevoz ob 6:17 Grahovo – Temljine – Kneža – Podmelec – Most na Soči se ukine.

Učence iz Temljin za Most na Soči in Podmelec vozi podizvajalec Peternelj Franc z osem sedežnim kombijem z odhodom iz Temljin ob 07:00 uri. Učenci za Most na Soči v Kneži prestopijo na avtobus za Most na Soči ob 07:09 uri, ki prihaja iz Podbrda. Avtobus pripelje tudi učenca iz Grahovega ob Bači za Podmelec do Kneže, kjer prestopi na kombi podizvajalca. Vse skupaj odpelje v Podmelec.

07:15 Kneža – Tolmin se spremeni odhod na 07:09 uro.

7:05 Kanalski Lom – Modrejce – Most na Soči se spremeni odhod iz Kanalskega Loma na 06:50 uro in pelje direktno na Most na Soči.

Učence na relaciji Modrejce – Most na Soči bo ob 7:03 uri izvajal podizvajalec Saša Roner.

Novi vozni redi so objavljeni na šolski spletni strani.

Ciril Makovec, ravnatelj

Dostopnost