Skoči na glavno vsebino

… je razmišljanja vredno sporočilo in rdeča nit letošnje novoletne prireditve, ki so jo uprizorili učenci od 1. do 5. razreda, ter otroški in mladinski pevski zbor in orffova skupina. Z recitacijami, skeči in kratkimi igrami se je predstavilo veliko otrok, dogajanje je povezovala snežna vila. Učenci so se s pridnostjo izkazali na številnih vajah in bili nagrajeni z glasnim aplavzom staršev, sošolcev in učiteljev.
Zasluge za bogat program imata učiteljici Vida Vidič in Karmen Jerončič, zahvala gre tudi učiteljici Marti Volf Trojer, ki je ubrano otroško petje obogatila s spremljanjem na klavir.
Po koncu prireditve je gospod ravnatelj izrekel vsem prisotnim novoletno voščilo in jih povabil na čajanko in srečelov.

Fotografije s prireditve si lahko ogledate tukaj.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost