Skoči na glavno vsebino

V mesecu marcu so bili učenci na PŠ Šentviška Gora zelo ustvarjalni.
Ker jim je dedek Mraz prinesel pripomočke za okraševanje s servietno tehniko, so na ta način okrasili darilne škatle in vazice. Z njimi so razveselili mame ob dnevu žena ter materinskem prazniku.
Z voščilnicami so ob dnevu žena razveselili babice in najstarejše Planotarke.
Pred veliko nočjo so pobarvali zajčke. Odločili so se, da jih bodo podarili tatom. Z njimi pa so razveselili tudi otroke iz vrtca, delavke na šoli ter knjižničarko Majo in knižničarja Boštjana iz potujoče knjižnice.
Pobarvali in okrasili so tudi vsak svoj pirh in ga odnesli domov v lični košarici.
Pred odhodom na podaljšan praznični vikend so svojo spretnost preizkusili na postajah z različnimi zajčjimi nalogami. Najbolj z veseljem so opravili zadnjo nalogo, ko so morali poiskati jajčka, ki jih je v okolici šole skril zajček.
Za PŠ Šentviška Gora, Vlasta Sotenšek in Erika Laharnar

marec01-m marec02-m marec03-m

marec04-m marec05-m marec06-m

marec07-m marec09-m marec08-m

Dostopnost