Skoči na glavno vsebino

V torek, 29. 3. 2016, smo imeli v 3. razredu kulturni dan. Pripravili smo lutkovno igrico – učenci so s pomočjo lutk zaigrali nekaj duhovitih zgodbic iz knjige Butalci.

Nekateri učenci so Butalce že poznali, nekateri pa so se z njimi ta dan prvič srečali. Ko so učenci spoznali Butalce in nekaj duhovitih zgodbic iz knjige Butalci, so se vsi strinjali, da so Butalci smešne osebe.

Učenci so si najprej izbrali svojo vlogo, se razdelili po skupinah in vadili besedilo, nato pa so pričeli z izdelavo lutk. Vsak učenec je izdelal svojo lutko, s katero je nastopal v zgodbici. Učenci so bili pri delu zelo ustvarjalni in iznajdljivi in vse lutke so krasno uspele.

Zapisala Ana Selinec Kozorog     


butalci_3r          butalci1_3r
          butalci3_3r          butalci2_3r

butalci4_3r         butalci5_3r          butalci6_3r           IMG_0136

IMG_0141          IMG_0154


 

Dostopnost