Skoči na glavno vsebino

…so na šoli Most na Soči ponovno postali učenci PŠ Šentviška Gora. Žal se podelitve priznanj in nagrad pretekli petek v Podbrdu niso mogli udeležiti, saj so ta dan imeli generalko za javno prireditev. Zato pa jih je obiskala in jim nagrade v šolo prinesla sestra Pavlina. Vsakemu posebej smo ob prejemu priznanja zaploskali. V vrečki so učenci dobili veliko praktičnih darilc sponzorjev akcije. Prav vsega so se razveselili. Ponosno so pripeli priponko in se skupaj s sestro Pavlino, ki prav tako skrbno vodi akcijo kot prej sestra Ana, fotografirali.
Nekateri so bili še posebej vestni in pridni pri umivanju in so imeli ob vsakem pregledu zobe čiste za točko, zato smo jih fotografirali še posebej. Njim gre največji del zasluge za skupno zmago. Sestri Pavlini so se za trud zahvalili s pikapolonico.
Za PŠ Šent. Gora Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek 

cistizobki01-m cistizobki02-m cistizobki03-m

cistizobki04-m cistizobki05-m

Dostopnost