Skoči na glavno vsebino

Prvi september je bil praznično obarvan za 27 prvošolcev, saj so prvič prestopili šolski prag. Nekateri so se držali pogumno in odločno, drugi zadržano in previdno, prav vse pa smo sprejeli s prijazno dobrodošlico.
Z lepimi željami je prvošolcem in njihovim staršem postregel ravnatelj, razveselili so jih učenci 2. in 3. razreda s petjem, deklamacijami in harmoniko.
V razredu jih je za pokušino čakalo malo prave šole: prejeli so priznanje, ker so postali učenci, oblekli rumeno majčko z logotipom šole, dobili rutico in priponko in se spoznali s čebelicama Lili in Binetom. Skupaj s starši so narisali, pobarvali in izrezali še svojo čebelico in si prav zares prislužili slastno torto. Druženje se je zaključilo s kepico sladoleda, ki so jo prvošolcem podarili v Okrepčevalnici Jezero. Lep spomin bo ostal tudi na fotografijah.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost