Skoči na glavno vsebino

… se je na PŠ Dolenja Trebuša dogajalo veliko lepega, zanimivega, zabavnega, čarobnega.

V torek nas je obiskal čarodej Andrej, ki nas je s svojimi čarovnijami nasmejal in vedno znova presenečal. Z veseljem so mu na pomoč priskočili tudi otroci vrtca in šole, ki so se izkazali za odlične čarodeje.

V sredo je prišla na obiska naša nova knjižničarka Martina. Popeljala nas je v svet Polenčka, ki je mojster razvrščanja predmetov. Ugotovili smo, da znamo bi ti tudi mi zelo podobni Polenčku. Pri igri razvrščanja pa smo se še prav imenitno zabavali.

V četrtek pa smo pripravili tržnico igrač, kjer je vsak otrok zamenjal svojo igračko za novo, ki si jo je izbral iz obsežne razstave.

Ta teden je bil res nekaj posebnega, več o dogajanju pa naj vam prikažejo kar fotografije.

Zapisala Ana Makovec

Dostopnost