V teh dveh mesecih so se naši učenci udeležili 3. športnih tekmovanj in 5-ih tekmovanj iz znanja in sicer:

– področnega tekmovanja v odbojki na mivki za dekleta in fante

– bovškega maratona

– šolskega in državnega tekmovanja iz logike

– tekmovanja iz razvedrilne matematike

– državnega tekmovanja v orientaciji

– šolska tekmovanja v znanju iz sladkorne bolezni

– šolskega tekmovanja iz TJA za učence 8. r

Na tekmovanju iz znanja v sladkorni bolezni pod mentorstvom učiteljice Agnes Kozorog so dosegli bronasta priznanja:

Meta Poljanec iz 8.a, Lara Fortunat iz 7.b in Gal Trost iz 9.b, ki si je pridobil tudi pravico do udeležbe na državnem tekmovanju.

Na šolskem tekmovanju iz razvedrilne matematike pod mentorstvom učiteljice Urške Kenda Mavrar so bronasto priznanje prejeli:

Zala Kacafura Stanič, Lara Fortunat in Sanja Feltrin iz 7. B, Maja Gabršček, Meta Poljanec in Grega Plajnšek iz 8. A ter Martin Žbogar iz 9. A in Lan Kovačič iz 9. B.

Na državnem tekmovanju bosta našo šolo zastopala Maja Gabršček in Martin Žbogar.

Na šolskem tekmovanju iz logike so bronasto priznanje prejeli :

  1. razred: Jaka Taljat, Aleks Makuc, Gaja Rejec Bremec, Luka Manfreda, Taj Kofol, Maša Mlinar, Ula Vengust Mencinger, Lucija Leban in Tia Čušin. Mentorica: Karmen Jerončič. Gaja Burgar in  Manca Lipičar  Mentorica: Ana Makovec  Lejla Krajnc Mentorica : Vlasta Sotenšek
  2. razred: Jakob Feltrin, Ema Laharnar Mentorica: Erika Laharnar, Nika Plajnšek, Ema Baša, Meta Bastet Murovec Mentorica: Vida Vidič Uršula Gruden Mentorica: Vojka Kleč
  3. razred: Beno Poljanec, Luka Mihelčič, Neja Peršič Mentorica: Vojka Kleč Vid Fortunat in Manca Fortunat Mentorica: Romana Svetičič Nina Rekanje, Minea Benić, Jurij Mavri Mentorica: Andrejka Šulin Monika Bičič Mentorica: Erika Laharnar
  4. razred: Aljoša Kranjc, Lucia Eržen, Lilija Leban, Gašper Manfreda, Nejc Kaltnekar, Nace Laharnar, Hana Drole, Neja Kokošin, Rene Jeklin, Jure Brežan, Zala Šulin Mentorica: Aleksandra Lisjak
  5. razred: Enej Kofol in Luna Vitez Mentorica: Nataša Rejc
  6. razred: Lara Fortunat in Zala Kacafura Stanič Mentorica: Nataša Rejc
  7. razred: Meta Poljanec, Natan Maj Poženel in Ines Kokošin Mentorica: Nataša Rejc
  8. razred: Kristina Murovec, Maša Mlakar in Martin Žbogar Mentorica: Nataša Rejc

Na športnih tekmovanjih pa so pod mentorstvom učitelja Luka Mrakiča dosegli 3. in 4. mesto v odbojki na mivki, posamično pa na bovškem maratonu Natan Maj Poženel – 1. mesto, Kranjc Lejla – 1. mesto, Aljoša Kranjc – 2. mesto, Lea Kenda Drekonja – 2. mesto in Anuška Gruden – 3. mesto, na državnem tekmovanju v orientacijskem teku pa Natan Maj Poženel – 5. mesto, Jan Štekar – 13. mesto, Matevž Manfreda – 28. mesto in Grega Plajnšek – 32. mesto.