Skoči na glavno vsebino
V soboto, 11.2.2017, so se naši prvošolci prvič pomerili v futsalu na prijateljski tekmi v Tolminu. Mostarski nogometaši so igrali hitro in energično igro in dokazali, da so enotna ekipa, ki jim nasprotniki iz Tolmina in Kobarida niso kos. Za naše otroke je bila to pozitivna izkušnja, saj so od petih tekem, kar tri zaključili z zmago in dve z neodločenim rezultatom. Seveda ni treba posebej poudariti, da smo se tudi starši izkazali kot glasni in goreči navijači. Na trenutke še “preglasni”. 🙂
Hvala trenerju Igorju Kragelj, ki skrbi, da so naši fantje v športu odkrili tudi možnost za razvijanje ekipnega duha.
Nekaj utrinkov si lahko ogledate na spodnjih fotografijah (foto: Monika Rakušček in Sanja Sivec Levpušček).
Špela Krivec
fuzbal1 fuzbal2 fuzbal3
fuzbal4 fuzbal5 fuzbal6
fuzbal8
Dostopnost