Skoči na glavno vsebino

V naslednjem mesecu bomo nekatere učence 7. in 8. razredov in njihovo odlično angleščino lahko slišali v oddajah Back to school with  Radio SI.

Radio SI je edina tujejezična radijska postaja pri nas. V oddaji Back to school with Radio SI, ki je na programu vsak torek in četrtek ob 14.20, se predstavijo učenci različnih slovenskih osnovnih šol ter v angleščini s številnimi namigi pomagajo poslušalcem uganiti skrito besedo. Poslušalec, ki pokliče in pove pravo besedo, dobi nagrado.

Skupina učencev in učenk 7. in 8. razreda je preživela prijetno urico v družbi dveh sodelavcev radia SI, ki sta jih vodila skozi snemanje 5 oddaj, ki jih bomo lahko v naslednjem mesecu slišali na njihovi radijski postaji. Naša obiskovalca sta bila navdušena nad angleščino in sproščenostjo naših učencev, učenci pa so imeli še eno priložnost spoznati, da je angleščina lahko zabavna in zelo uporabna.

Zapisala Metka Kavčič Feltrin

RadioSI01 RadioSI02 RadioSI03

Zvočni posnetek.

Dostopnost