Skoči na glavno vsebino

Učenci PŠ Šentviška Gora so se skupaj z učiteljicami odločili, da bodo na prvi pomladni dan šolo oblekli v pomladna oblačila.
Učenci so v ponedeljek, 20. 3. 2017, tri ure tehniškega dne namenili izdelovanju pomladih dekoracij za okrasitev šole. Vsak učenec je izdelal veliko rožo, na katerega je zalepil iz papirja zgubanega metulja. Med samim izdelovanjem pomladne dekoracije, so učenci prepevali tudi različne pomladne pesmice, kar pa je slišala tudi deklica Pomlad, saj nas je prijetno presenetila. Ko smo obesili zadnjo rožo na vhodna vrata, nas je pred vrati čakala košara z mačehami. Vsi učenci so naredili velik krog okrog košare in zapeli še nekaj pomladnih pesmic ter se tako zahvalili deklici Pomladi za prijetno presenečenje. Učenci so nato mačehe posadili in sedaj že krasijo naš vrtiček pod borom.

Za PŠ Šentviška Gora, učiteljice Ana, Erika in Vlasta

Dostopnost