Skoči na glavno vsebino

Humanitarna organizacija Slovenska filantropija že osmo leto zapored  vabi posameznika s sloganom Ne prepuščaj se toku, SPREMINJAJ tudi TI, da se lahko preizkusi v vlogi prostovoljca. Dan za spremembe, ki ima letos podnaslov dan za sodelovanje, se bo odvijal sicer v soboto, 8. aprila 2017, različne dejavnosti pa se v okviru tega dne odvijajo že teden prej; med njimi je tudi čistilna akcija na Mostu na Soči. Glavni cilj je bil urediti igrišče in okolico šolo. Povabili smo starše in krajane, zavihali rokave in se s skupnimi močmi lotili čiščenja. Dve uri pometanja, rezanja, motikanja, lopatanja,.. sta bili dovolj, da smo bili z opravljenim delom zadovoljni. Fotografije o akciji si oglejte v galeriji.                                                

Hvala vsem otrokom, staršem, dedkom, babicam, krajanom in zaposlenim za pomoč in sodelovanje, pa tudi za prijetno druženje.  

Urejenost okolice je ogledalo naše šole, skrbimo zanjo vsak dan.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost