Meta Poljanec je na območnem tekmovanju iz slovenščine  dosegla srebrno priznanje.

Mentorica, Jasmina Luketa

 

Na  državnem tekmovanje iz geografije je učenec  Martin Žbogar  dosegel zlato priznanje.

Mentorica, Vesna Taljat.

 

Na tekmovanju iz fizike za Stefanovo priznanje so bronasta priznanja dosegli: Grega Planjšek, Nejc Frelih Črv, Gal Trost in Kristina Murovec. Srebrno priznanje je prejel Grega Planjšek.

Mentorica, Urška Kenda Mavrar

 

Na natečaju Bodi pisatelj v tujem jeziku sta sodelovali Zala Kacafura in Katarina Mrzlikar. Eno izmed osmih podeljenih nagrad je osvojila Zala Kacafura Stanič.

Mentorica, Valentina Dobravec Junc

 

V marcu in aprila so naši učenci množično tekmovali za Vegovo priznanje.

Bronasta priznanja iz znanja matematike:

  1. razred: 22
  1. razred: 12
  1. razred: 6
  1. razred: 7
  1. razred: 6
  1. razred: 3
  1. razred: 3
  1. razred: 4
  1. razred: 3
  1. učencev se je udeležilo državnega tekmovanja, ki je potekalo 22. 4. 2017 v Šempetru pri Novi Gorici.

Vseh pet je osvojilo srebrna Vegova priznanja.

Ti učenci so:

Nejc Kaltnekar, 5.a. – mentorica Aleksandra Lisjak

Lara Fortunat, 7. b. – mentorica  Nataša Rejc

Meta Poljanec, 8.a. – mentorica Urška K. Mavrar

Grega Plajnšek, 8.a. – mentorica Urška K. Mavrar

Martin Žbogar, 9. a. – mentorica  Nataša Rejc

 

Tekmovanje iz znanja naravoslovja – KRESNIČKA

  1. RAZRED – PREJEMNIKI PRIZNANJA: Luka Janež, Ajda Zalašček, Anže Jordan, Eva Kenda Drekonja, matija Feltrin, Anton Baša, Tim Kenda, Miha Klavžar, Laura Novšak, Jakob Tornar Balog

Mentorice: Neva Dobravec, Nives Gruden, Ana Selinec Kozorog

  1. RAZRED – PREJEMNIKI PRIZNANJA: Niko Šuligoj, Matija Mavri, Ana Jordan, Grega Kikelj, Oto Muznik, Jaka Taljat, Daša Jeklin, Lejla Kranjc, Julija Murovec, Nejc Pisk

Mentorice: Nives Gruden, Karmen Jerončič, Vlasta Sotenšek

  1. RAZRED – PREJEMNIKI PRIZNANJA: Ursula Gruden, Anuška Gruden, Larisa Peršič, Ema Baša, Ronja Zlobec Kovač, Anej Čušin, Jakob Feltrin, Maj Zalašček

Mentorice: Vojka Kleč, Vida Vidič, Erika Laharnar

  1. RAZRED – PREJEMNIKI PRIZNANJA: Ema Junc, Hana Benedejčič, Lea Kenda Drekonja, Jurij Mavri, Luka Mihelčič, Monika Bičič, Nina Rekanje

Mentorice: Romana Svetičič, Andrejka Šulin, Vojka Kleč, Erika Laharnar

  1. RAZRED – PREJEMNIKI PRIZNANJA: Nuša Štekar, Nina Šturm, Hana Drole, Lilija Leban Mentorica: Aleksandra Lisjak

Poročilo pripravila: Urška Kenda Mavrar, koordinatorica