Skoči na glavno vsebino

… je torbice vzelo in prvič v šolo šlo.

Za Alešo, Jaka, Sama, Nejca in Jonasa so se v petek prvič odprla šolska vrata. Da bi bil njihov dan še toliko bolj poseben, so jim šolarji od 2. do 4. razreda pripravili kratek kulturni program in jim tako polepšali njihov praznični dan.

V šoli so jih že pričakovali njihovi delavni zvezki, ki so jih odnesli domov zaviti in opremiti z njihovim imenom. Da pa so res postali šolarji Osnovne šole Dušana Muniha Most na Soči, priča potrdilo, na katerem to piše. Pa ne le to. Prejeli so tudi majčko z logotipom naše šole in še nekaj drugih daril. Po slavnostnem sprejetju med šolarje so lahko uživali še v predstavi gledališča Ku-kuc in se posladkali s torto.

Povedali so, da so komaj čakali, da pridejo v šolo, zato jim želim, da bi se med nami dobro počutili in se veliko naučili. Kako izgledajo naši prvošolci, pa si lahko ogledate na fotografijah.

Zapisala Ana Makovec

 

Dostopnost