Skoči na glavno vsebino

V 9. razredu so ta ponedeljek že odmevale božične pesmi. Se vam zdi prezgodaj? Za navdih pri ustvarjanju novoletnih voščilnic je pač potrebno pravo vzdušje. Na obisk smo povabili Nikino babico, slikarko Stanko Golob. Za ustvarjanje uporablja pesek različnih barv in debelin, ki ga nabira po vsej Sloveniji. Spoznali smo njeno tehniko ustvarjanja in dobili še številne druge ideje, ki smo jih uporabili pri ustvarjanju voščilnic. Ob koncu smo bili zadovoljni z izdelanimi voščilnicami, ki jih bomo poleg drugih pridelkov in izdelkov ponudili na naši stojnici ob dveh priložnostih:
– na Svetolucijskem sejmu pred cerkvijo sv. Lucije na Mostu na Soči v sredo, 13. 12. 2017 od 11-ih dalje,
– pred našo šolo po prireditvi ob dnevu samostojnosti, ki bo v sredo, 20. 12. 2017.

Že zdaj toplo vabljeni na obe prireditvi!

Napisala Metka Kavčič Feltrin

   

Dostopnost