Skoči na glavno vsebino

je zapisal nekoč Tone Pavček. Ja, on je znal povedati kakšno modro. Prav tako pa so tudi učenci na dobrodelni prireditvi pokazali, da znajo razmišljati s svojo glavo. Da znajo biti iskreni. Ranljivi. In v marsičem drugačni.
Vsi prispevki so nastali kot plod razmišljanja otrok, ki so ustvarjali v okviru nagradnega natečaja »Drugačnost nas bogati«. Tema razmišljanja je bila izbrana zaradi odločitve v šolskem skladu, da zbiramo sredstva za opremo sobe v šoli, ki bo namenjena tistim, ki se večkrat počutijo drugačne…
A če dobro pomislimo, smo to pravzaprav mi vsi. In čeprav smo si drugačni, nas druži eno – vsi si želimo biti sprejeti, vsi si želimo, da nas bi nekdo imel rad… prav zaradi tega, ker smo takšni, kot smo.

mag. Maja Obid, za šolski sklad

P. s. Še vedno lahko donirate svoj prispevek in nam tako pomagate uresničiti naše načrte: TRR: SI56 0132 8603 0683 725, sklic: 00 120-10, namen: Donacija šolski sklad – za sobo. Hvala vsem.

 

  

Dostopnost