Skoči na glavno vsebino

Ta pustni torek, 13. 2. 2018, je bil pa res poseben. Poseben za učence, ki so pustovali od jutra in nekateri do večera, pa tudi za učiteljice, saj so se priprav na pusta skrbno lotile že lep čas nazaj.
Dopoldne so se po šoli sprehajale vse mogočne šeme; od čarovnic, čebelic, princesk, muck, do vojakov in likov iz risank in filmov. V dolgem sprevodu so se pokazali tudi Mostarjem. A pustni torek se je tu šele dobro začel. Okoli 40 mostarskih mišk se je zbralo v pustni povorki v Tolminu; poželi so veliko navdušenje in občudovanje gledalcev. Med sedemnajstimi skupinami so zasedli 2. mesto in si prislužili pohvalo in nagrado. Ta je še skrbno varovana v kuverti in čaka, da se miške vrnejo v šolo. Čestitke vsem miškam! Poglejte si jih v galeriji.

Zapisala Mojca Florjančič

Dostopnost