Skoči na glavno vsebino

V soboto, 19. 5. 2018, je potekal že 18. pohod po KUP. Vreme nam je tokrat dobro služilo, prišlo je okrog 180 pohodnikov. Pohod je potekal v znamenju Kosmačeve črtice Medvejke. Ob 9.15 smo krenili iz Dolenje Trebuše proti Mostu na Soči, pohod smo zaključili v Knjižnici Cirila Kosmača Tolmin ob 15.30. Vmes pa sta nas spremljali kultura in kulinarika ter druženje in prijeten klepet.
Prireditev ne bi uspela brez zvestih soorganizatorjev:

KS DOLENJA TREBUŠA, KS SLAP OB IDRIJCI,
KRAJANI LUŽE, TD MOST NA SOČI,
LTO SOTOČJE TOLMIN, TOLMINSKI MUZEJ, GŠ TOLMIN,
KNJIŽNICA CIRILA KOSMAČA TOLMIN, OBČINA TOLMIN,
GŠ PALBIN, DRUŠTVO TANTADRUJ,
DRUŠTVO LIKOVNIH USTVARJALCEV TOLMIN.

Vsem sodelavcem, soorganizatorjem in pohodnikom se zahvaljujemo za udeležbo in jih vabimo na naslednji pohod.

Zapisala: Jasmina Luketa

    

     

     

 

Dostopnost