Skoči na glavno vsebino

V tednu otroka so otroci vrtca in šole PŠ Dolenja Trebuša preživeli veliko časa skupaj. Gospa Tatjana Munih jih je v ponedeljek popeljala v Ugando, deželo divjih ritmov in zanimivih živali. S svojim obiskom so v torek otroke razveselili četrtošolci. V okviru Nacionalnega meseca skupnega branja so jim brali izbrane pravljice. Tudi sreda je bila namenjena branju. Tokrat jim je knjigo prebrala knjižničarka Martina, v nadaljevanju pa so knjige prebirali tudi v družbi s prijatelji. Četrtek je bil poseben dan predvsem za prvošolce. S slavnostno prisego so postali člani šolske skupnosti. Krog dejavnosti smo v petek zaključili s klavirskim koncertom izpod prstov naše četrtošolke Gaje.

Bogatejši za mnoge lepe vtise in doživetja zaključujemo letošnji teden otroka.

 Zapisali Nives in Ana

Dostopnost