Skoči na glavno vsebino

V torek, 16. 10. 2018, smo že tretje leto zapored v organizaciji šolskega sklada izpeljali dobrodelni sejem igrač, družabnih iger in otroških knjig. Pretekla dva tedna smo v šoli zbirali igrače oz. stvari, ki so jih učenci želeli podariti, potem pa smo jih na sejmu jih ponudili ostalim otrokom. Marsikateremu izmed njih se je uresničila želja, ko je domov lahko odnesel igračo, igro ali knjigo, obenem pa daroval prostovoljni prispevek v šolski sklad. Eno dobro dejanje tako sledi drugemu, ta tretjemu… in krog se zavrti.
Obenem pa na s to akcijo spodbujamo in privzgajamo vrednote ohranjanja čistejšega okolja in ozaveščanja pretirane potrošnje, hkrati pa tudi ohranjamo medsebojne vezi med starejšimi in mlajšimi učenci.
Hvala vsem učenkam prostovoljkam in članicam šolskega sklada za še eno odlično izpeljano akcijo.

    

  

Dostopnost