Skoči na glavno vsebino

… je bila letošnja tema likovnega natečaja v okviru akcije Ogledalo mojega okolja 2018, ki ga je razpisalo Turistično društvo Nova Gorica. Na natečaju so sodelovali vsi učenci PŠ Dolenja Trebuša, štirje med njimi pa so bili za svoja likovna dela tudi nagrajeni. To so Karin Lipušček, Jonas Vončina, Jakob Čerin ter Aljaž Pelko. Zaključna prireditev, kjer so nagrajenci poleg čestitk prejeli tudi praktične nagrade, je potekala 6. decembra 2018 v Šempetru pri Gorici. Organizatorji so učence razveselili s še eno nepričakovano novico – izmed vseh sodelujočih učencev na naši šoli bodo kar štiri učence peljali na ogled kvalifikacijskih skokov v Planico – na naši podružnici je žreb prinesel srečo Gašperju Peršiču. Vsem nagrajencem še enkrat iskrene čestitke.

Zapisala Nives Gruden 

Dostopnost