Skoči na glavno vsebino

Na PŠ Šentviška Gora se je v četrtek, 6. 12. 2018, odvijal tradicionalni Miklavžev koncert, na katerem so sodelovali  vsi učenci in otroci iz vrtca.
Miklavžev koncert je otvoril pevski zbor z dvema pesmicama. Sledila je plesna točka dveh tretješolk, Neže in Tereze, ki sta zaplesali ples snežink. Skupina Kužki iz vrtca so nam zapeli nekaj zimskih pesmic in nam s plesom prikazali peko palačink. Najmlajši udeleženci programa, otroci iz skupine Muckov, pa so nam pokazali, kako lezejo polžki. Po nastopu najmlajših, so tretješolci in četrtošolci zapeli še nekaj pesmic, ki so jih spremljali z Orffovimi instrumenti. Sledila je igrica Debela repa malo drugače, ki so jo odigrali učenci prvega in drugega razreda. In ko smo mislili, da se je naš Miklavžev koncert zaključil, nas je tretješolka Tereza prijetno presenetila z igranjem na harmoniko. Na koncu smo se vsi skupaj še malo podružili in skupaj zapeli ter zaplesali.

Za PŠ Šentviška Gora, Ana Selinec Kozorog

Dostopnost