Skoči na glavno vsebino

Začelo se je že v dopoldanskem času; Žabice in Račke so šolarjem PŠ Podmelec pripravile igrivo šolsko proslavo pred dnevom samostojnosti in enotnosti. Pa to še ni bilo vse! Nadaljevalo se je tudi pozno popoldne, vse do večera. Otroci vrtca in učenci so na javni novoletni prireditvi razveselili starše in krajane s kratkim nastopom, nato pa so si ogledali zasluženo predstavo. Otroke je obiskal tudi dedek Mraz. Sledilo je druženje ob pestrem izboru domačih dobrot, ki so jih pripravile mamice. Hvala! Zahvala je namenjena tudi Sebastjanu Muzniku za podarjeno smrečico ter našim zvestim donatorjem: Knešci d.o.o, KS Kneža in Varspoju. Brez vas se ne bi mogli imeti tako lepo.

VESELE PRAZNIKE TER VSE DOBRO V NOVEM LETU VAM ŽELIMO!

za PŠ Podmelec, Andrejka

         

      

 

Dostopnost