Skoči na glavno vsebino

26. decembra je bila na Ponikvah tradicionalna dobrodelna prireditev, imenovana Štefan. Vsako leto na njej nastopajo tudi učenci PŠ Šent. Gora. Program je bil letos zamišljen kot TV oddaja z najrazličnejšimi rubrikami.
Ker celoten program poteka v veselem in humornem vzdušju, so tudi učenci nastopili s šaljivim prizorčkom Debela repa malo drugače in z njim nasmejali obiskovalce prireditve. Zapeli so še tri zimske, praznično obarvane pesmi in svoj nastop zaključili z novoletno željo.
Učenci so uživali in se nasmejali tudi ob nastopih drugih nastopajočih.
Po prireditvi so najprej preizkusili srečo na tomboli, nekateri pa so potem s sošolci in prijatelji še zaplesali.
Ker sreče na tomboli na Ponikvah niso imeli, so jo preizkusili še v šoli, saj vsako leto na prvi šolski dan po praznikih organiziramo tombolo s simboličnimi nagradami. Tokrat je nagrado dobil vsak. Tisti, ki so imeli nekoliko manj sreče, so prejeli tolažilne nagrade.
Za PŠ Šent. Gora, Erika Laharnar in Vlasta Sotenšek
Foto: Slavka Črv 

Dostopnost