Skoči na glavno vsebino

V petek nam je sneg zopet narisal nasmehe na obraz, saj je pobelil naše bregove. Ta dan smo ga le opazovali skozi okno in hkrati nestrpno pričakovali ponedeljek, saj smo vedeli, da nas čaka obilo veselja na snegu.

V ponedeljek smo se učenci in učiteljice kmalu po malici oblekli v kombinezone, si nadeli kape, rokavice, vzeli lopatke in bobe ter se odpravili na bližnji breg zraven šole. Sprva je šlo po bregu navzdol bolj težko, ampak ko se je enkrat proga naredila, so nekateri učenci podirali rekorde v dolžini svojih spustov. Čeprav nam vreme ni bilo ravno naklonjeno, saj je sonček le sem pa tja pokukal izza oblakov, veselja, smeha in sreče na obrazih učencev ni manjkalo. Kako lepo smo se imeli, si lahko pogledate tukaj.

Za PŠ Šentviška Gora, Ana Selinec Kozorog

Dostopnost