Skoči na glavno vsebino

Zjutraj nas je pričakalo lepše vreme kot včeraj. Po zajtrku smo se odpravili na daljši pohod po dolini Piklce. Ogledali smo si snežno jamo. Sprehodili smo se mimo potoka, ki ponikne in se v podzemlju loči na dva dela. En del priteče na površje pri Vrhniki, drug pa na Tolminskem. Ko smo prišli nazaj v dom, smo se igrali na igrišču. Potem nas je čakalo dobro kosilo. Po kosilu smo se odpravili raziskovat gozd in travnik. V gozdu smo spoznali, kako težko delo imajo veverice, ptice in mravlje. Kot ptice smo s kljunčki – ščipalkami  spletli gnezdo. Kot veverice smo skrili štiri zrna čičerike in jih na koncu delavnic morali poiskati. Mravlje morajo dobro vohati, zato smo se tudi mi preizkusili v tem. Po večerji pa nas čaka ples.
Kako smo se imeli, si lahko ogledate tukaj.

Zapisali Meta, Julija, Lejla K. in Katarina 

Dostopnost