Skoči na glavno vsebino

Na Mostu na Soči so pridne roke prvošolcev že 2. 12. 2019, v okviru tehniškega dne izdelale okraske, s katerimi so okrasili učilnico, garderobo in hodnike. Iz snežink so oblikovali zimsko drevo. S srebrnimi okraski in pisano verigo so okrasili novoletno smrečico, ki so jo postavili v garderobo. Seveda so nanjo ovili še pisane lučke. Snežaki in Božički pa krasijo prostor na omari. Izdelali so tudi okraske za okna, da so poskrbeli še za zunanji praznični videz. Pri likovni umetnosti so izdelali novoletne voščilnice za svoje družine. In še nekaj lepega. Vsak dan v decembru so prvošolci bogatejši za eno pravljico. Te dni se pripravljajo in pridno vadijo za nastop na prireditvi Ponosni in srečni. S kulturnim dnem, 24. 12. 2019, bodo zaključili veseli december v šoli in odšli na zaslužene novoletne počitnice.

Srečno v letu 2020!

Učiteljice 1. r.

Dostopnost