Skoči na glavno vsebino

Letošnji akciji Šolar na smuči so se pridružili tudi mostarski četrtošolci in se 24. 1. 2020 odpeljali na smučišče Cerkno. Tam so se razporedili v skupine glede na smučarsko znanje, pregledali opremo in se pod vodstvom izkušenih smučarskih učiteljev spustili po belih strminah. Nekateri so se s prvimi zavoji srečali prvič, drugi pa so že sami pogumno vijugali po smučišču. Po prvem delu so si vzeli čas za počitek, čaj in malico, nato pa še malo nadgradili in utrdili pridobljene smučarske spretnosti. Za konec so se vse skupine zbrale na prireditvenem prostoru; po sončnem in uspešnem dnevu so naredili še eno nasmejano gasilsko in se odpeljali proti domu.
Zahvaljujemo se organizatorju za sodelovanje in organizacijo projekta ter brezplačne karte, učiteljem smučanja pa za njihovo potrpežljivost.

Zapisal Luka Mrakič

Dostopnost