Skoči na glavno vsebino

Na prvi šolski dan je bilo na naši šoli še posebej slovesno. Dopoldanske slovesnosti ob sprejemu naših prvošolčkov je dopolnil še popoldanski obisk naše ministrice dr. Simone Kustec in župana Uroša Brežana. Na šoli sta se mudila ravno v času odmora za kosilo in tako doživela pravi šolski vrvež. Po slavnostnem sprejemu in sproščenem srečanju z učenci na šolskih igriščih in pred šolo, si je ministrica vzela čas in prisluhnila našim željam, potrebam in izzivom, s katerimi smo se srečevali zaradi prilagoditev trenutnim razmeram. Z veseljem smo jo povabili v šolsko knjižnico in ji predstavili tudi posebnosti naše šole, po katerih smo znani v bližnji in daljni okolici, ter naše uspešno delo na vseh področjih, še posebej delo v času pouka na daljavo.
Obisk je zaključila z ogledom šolskih in vrtčevskih prostorov. Tako smo ji s ponosom razkazali našo učilnico biologije, mavrično sobo, muzejske prostore, ki so v naših šolskih prostorih in prostore vrtca.
Za našo šolo obisk tako visoke gostje pomeni veliko priznanje za dolgoletno dobro delo.

Ciril Makovec,
ravnatelj

 

Dostopnost