Skoči na glavno vsebino

V oddelku podaljšanega bivanja smo v tednu otroka prisluhnili željam naših učencev in jim dneve popestrili z zanimivimi aktivnostmi. Seveda je k temu prispevalo tudi lepo vreme in manj domačih nalog.

Prvošolci so si želeli proste igre s sošolci, petje, ples, izdelovanje izdelkov, igre v telovadnici, na igrišču in travniku ter sprehode v naravo. Tako so nastale pisane ladjice iz papirja  in telefoni prijateljstva iz lončkov. Uživali so na sprehodih v okolici Mosta na Soči ter se pomerili v štafetnih igrah na travniku.

Učenci 2. razreda so se zabavali ob risanju v dvojicah in se nasmejal ob primerjanju nastalih risbic. Preizkusili so svojo spretnost v talni igri in izdelali zapestnice – metuljčke. Skupaj s prvošolci so se v sončnem popoldnevu na travniku pomerili v štafetnih igrah.

V 3., 4. in 5. razredu so učenci uživali v igri v gozdičku, s kredami risali različne umetnine, izdelali »kozarce za pomiritev« in igrali zvočno tombolo.

Zapisala Mirjam Bizjak

Dostopnost