Skoči na glavno vsebino

Naš teden v CŠOD Cerkno se bliža koncu. Od prejšnjega javljanja smo poleg plavanja počeli še marsikaj: obiskali prostore cerkljanske laufarije in iz prve roke izvedeli vse o tem običaju, se s pomočjo zemljevida orientirali po Cerknem, se preizkusili v posebnem olimpijskem športu s frizbijem in, zleknjeni v sedežnih vrečah, zaključili včerajšnji dan z ogledom filma.

Današnji dan smo zaradi dežja večinoma preživeli v prostorih CŠOD, kar pa ne pomeni, da nam je bilo dolgčas. Dopoldne je namreč potekalo v duhu vodnih poizkusov in gradbenih podvigov. Po načrtih slavnega Leonarda da Vincija smo se trudili zgraditi čim daljši most iz deščic.

In ker ravno govorimo o podvigih – danes bomo v bazenu dali vse od sebe, da osvojimo čim več delfinčkov. S tem dneva še ne bo konec, saj se za zadnji večer veselimo še zaključne zabave. Več o tem pa doma 😉

Se vidimo jutri!

      

   

   

Dostopnost